Property Sale
Sale
$199,900
DeedBook 3839, Page 25
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,674 | +2.0% |
| 2024 | $7,520 | +3.2% |
| 2023 | $7,290 | +1.4% |
| 2022 | $7,188 | +1.3% |
Year Built: 1963
2769 Princeton Pike
Residential
50 Merritt Dr
Residential
20 Darrah Lane
Residential
112 Darrah Lane
Residential
11 Lumar Rd
Residential