Property Sale
Sale
$329,000
Sq Ft2,146DeedBook 6459, Page 714Recorded10/5/2021
Year Built: 1981
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,805 | +2.0% |
| 2024 | $9,609 | +3.2% |
| 2023 | $9,315 | +1.4% |
| 2022 | $9,185 | +1.3% |
Year Built: 1981
53 Woodmont Drive
Residential
10 Marvin Court
Residential
26 Morton Court
Residential
32 Jackie Drive
Residential
20 Marvin Court
Residential