Property Sale
Sale
$160,000
DeedBook 3233, Page 341
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,841 | +2.0% |
| 2024 | $7,684 | +3.2% |
| 2023 | $7,449 | +1.4% |
| 2022 | $7,345 | +1.3% |
Year Built: 1960
306 Glenn Ave
Residential
51 Stonicker Dr
Residential
25 Stonicker Dr
Residential
4 Royal Oak Rd
Residential
101 Texas Ave
Residential