Property Sale
Sale
$188,000
DeedBook 3060, Page 102
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,034 | +2.0% |
| 2024 | $8,853 | +9.2% |
| 2023 | $8,105 | +1.4% |
| 2022 | $7,992 | +1.3% |
Year Built: 1960
28 Royal Oak Rd
Residential
2916 Princeton Pike
Residential
5 Cresthill Rd
Residential
6 Tower Pl
Residential
15 Carnation Pl
Residential