Property Sale
Sale
$115,000
DeedBook 2587, Page 590
Year Built: 1980
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,103 | +2.0% |
| 2024 | $5,981 | +3.2% |
| 2023 | $5,798 | +1.4% |
| 2022 | $5,717 | +1.3% |
Year Built: 1980
11 Featherbed Court
Residential
30 Catbird Court
Residential
18 Trafalgar Court
Residential
50 Trafalgar Court
Residential
16 Featherbed Court
Residential