Property Sale
Sale
$407,500
From:
To:
Sq Ft2,203DeedBook 6421, Page 563Recorded11/13/2020
From:
To:
Year Built: 1979
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,917 | +2.0% |
| 2024 | $10,699 | +3.2% |
| 2023 | $10,371 | +7.8% |
| 2022 | $9,623 | +1.3% |
From:
To:
Year Built: 1979
14 Pembroke Court
Residential
8 Wexford Drive
Residential
143 Federal City Road
Residential
12 Catbird Court
Residential
6 Little Circle
Residential