Property Sale
Sale
$92,000
DeedBook 3649, Page 168
Year Built: 1920
Trenton, NJ 08618
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,781 | +4.2% |
| 2024 | $6,508 | +0.3% |
| 2023 | $6,491 | +0.3% |
| 2022 | $6,470 | +1.6% |
Year Built: 1920
21 Brinton Ave
Residential
531 Parkway Ave
Residential
38 Ellsworth Ave
Residential
62 Maple Ave
Residential
35 Reading Ave
Residential