Property Sale
Sale
$271,000
From:
To:
Sq Ft1,558DeedBook 5870, Page 336Recorded9/17/2007
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2006
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,629 | +2.9% |
| 2024 | $6,441 | +3.4% |
| 2023 | $6,227 | +0.2% |
| 2022 | $6,217 | +1.1% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 2006
1203 Cedar Village Blvd
Residential
1303 Cedar Village Blvd
Residential
3303 Cedar Village Blvd
Residential
2209 Cedar Village Blvd
Residential
3103 Cedar Village Blvd
Residential