Property Sale
Sale
$340,000
From:
To:
Sq Ft1,590DeedBook 18065, Page 1277Recorded10/7/2020
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1957
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,548 | +2.8% |
| 2024 | $8,314 | +3.3% |
| 2023 | $8,048 | +0.2% |
| 2022 | $8,036 | +1.0% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1957
28 Bush Pkwy
Residential
32 Bush Pkwy
Residential
1 Memorial Dr
Residential
33 Victory Pl
Residential
34 Victory Pl
Residential