Skip to content

21 Fifth StEast Brunswick, NJ 08816

Vacant Land

Last Sale Price
$1
Last Sale Date
May 18, 2005

Property Information

Block67
Lot5
Qualifier---
CountyMiddlesex
MunicipalityEast Brunswick Twp
Tax Map Page1301

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
ZoningR4
Sq Footage---
Acreage0.09

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$14,500
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$14,500

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,741+2.8%
2024$1,693+3.3%
2023$1,639+0.2%
2022$1,637+1.0%
Property History

No events match the selected filters.