Property Sale
Sale
$495,000
From:
To:
Sq Ft1,792DeedBook 5132, Page 505Recorded1/8/2003
From:
To:
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,828 | +3.1% |
| 2024 | $18,266 | +3.3% |
| 2023 | $17,674 | +0.1% |
| 2022 | $17,649 | +1.1% |
From:
To:
Year Built: 1963
45 Bosko Dr
Residential
4 Hillwood Rd
Residential
5 Colt Ct
Residential
11 Lorraine Ct
Residential
10 Jefferson Rd
Residential