Property Sale
SaleMulti
$135,000
From:
To:
DeedBook 4481, Page 33Recorded2/26/1998
From:
To:
Year Built: 1909
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,227 | +0.2% |
| 2024 | $8,211 | +1.1% |
| 2023 | $8,124 | +0.0% |
| 2022 | $8,121 | -0.4% |
From:
To:
Year Built: 1909
96 Washington St.
Residential
332 Watson Ave.
Residential
84 Commerce St.
Residential
362 Prospect St.
Residential
190-192 Washington St.
Residential