Skip to content

43 Gordon St.Perth Amboy, NJ 08861

Last Sale Date
Dec 11, 2023

Property Information

Block25
Lot19
Qualifier---
CountyMiddlesex
MunicipalityPerth Amboy City
Tax Map Page9

Building Details

Building Class---
DescriptionPARKING LOT
Dwellings---
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.21

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$151,800
93%
Improvement Value:$11,400
7%
Total Assessment$163,200

Sale
$0