Property Sale
Sale
$190,000
From:
To:
Sq Ft1,130DeedBook 9291, Page 2228Recorded6/6/2018
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1923
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,076 | +13.8% |
| 2024 | $6,220 | +25.7% |
| 2023 | $4,947 | +7.1% |
| 2022 | $4,617 | +2.2% |
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1923
1310 09th Ave
Residential
1212 06th Ave
Residential
1832 Lakeview Ave
Residential
1522 10th Ave
Residential
1634 Sewall Ave
Residential