Property Sale
Sale
$475,000
From:
To:
Sq Ft1,440DeedBook 9484, Page 5103Recorded2/24/2021
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1985
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,959 | -6.9% |
| 2024 | $7,472 | +29.1% |
| 2023 | $5,787 | -0.2% |
| 2022 | $5,798 | +9.2% |
From:
To:
From:
To:
From:
To:
Year Built: 1985
28 Johnston St
Residential
715 Talmadge Ave
Residential
275 Lawrence Ave
Residential
272 Berger Ave
Residential
194 Pinecrest Rd
Residential