Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1924
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,565 | +12.1% |
| 2024 | $9,427 | +4.4% |
| 2023 | $9,027 | +2.9% |
| 2022 | $8,774 | +4.3% |
Year Built: 1924
17 Madison Ave
Residential
90 Madison Ave
Residential
89 Pinckney Rd
Residential
93 Pinckney Rd
Residential
17 Brown Pl
Residential