Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1910
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,283 | +2.6% |
| 2024 | $6,127 | +3.0% |
| 2023 | $5,946 | +4.2% |
| 2022 | $5,707 | +6.8% |
Year Built: 1910
35 Bank St
Residential
130 River St
Residential
198 Drs James Parker Blvd
Residential
126 River St
Residential
98 Herbert St
Residential