Property Sale
Sale
$195,000
DeedBook NaN, Page NaN
Year Built: 1963
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,428 | +4.0% |
| 2024 | $8,106 | +2.3% |
| 2023 | $7,921 | +2.0% |
| 2022 | $7,765 | +1.9% |
Year Built: 1963
2 Concord Cir
Residential
4 Lyons Pl
Residential
24 Orchard Pl
Residential
285 River Rd
Residential
51 Gail Dr
Residential