Property Sale
Sale
$230,000
DeedBook 4285, Page 215
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,590 | +4.0% |
| 2024 | $7,300 | +2.3% |
| 2023 | $7,134 | +2.0% |
| 2022 | $6,993 | +1.9% |
Year Built: 1959
37 Weaver Pl
Residential
7 Dixon Pl
Residential
131 Mc Kinley Ave
Residential
15 School Ave
Residential
8 Goldblatt Ter
Residential