Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,487 | +4.8% |
| 2024 | $8,098 | +12.0% |
| 2023 | $7,228 | -0.1% |
| 2022 | $7,239 | +2.2% |
Year Built: 1959
14 Ute Pl
Residential
27 Reservoir Rd
Residential
16 Ute Pl
Residential
3 Delaware Ave
Residential
37 Seminole Ave
Residential