Skip to content

45 Cayuga Ave(Block 20602 Lot 12)Rockaway, NJ 07866

Last Sale Date
Jan 6, 2025

Property Information

Block20602
Lot12
Qualifier---
CountyMorris
MunicipalityRockaway Twp
Tax Map Page206

Building Details

Building Class---
DescriptionWATER TANK
Dwellings1
ZoningR-13
Sq Footage---
Acreage1.05

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$251,400
35%
Improvement Value:$463,200
65%
Total Assessment$714,600

Sale
$0