Property Sale
Sale
$420,000
DeedBook 10840, Page 709
Year Built: 1971
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,935 | +2.3% |
| 2024 | $11,665 | +3.9% |
| 2023 | $11,227 | +0.5% |
| 2022 | $11,174 | +1.5% |
Year Built: 1971
235 Newark Rd S
Residential
219 Biscayne Rd
Residential
209 Rahway Rd
Residential
232 Newark Rd S
Residential
104 Clifton Rd
Residential