Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1927
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $6,916 | +4.0% |
| 2024 | $6,649 | +10.6% |
| 2023 | $6,013 | +0.2% |
| 2022 | $5,999 | +3.3% |
Year Built: 1927
190 Osborne Ave
Residential
172 Osborne Ave
Residential
80 Osborne Ave
Residential
150 Osborne Ave
Residential
415 West Lake Ave
Residential