Property Built
Built
Year Built: 1970
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,798 | +5.2% |
| 2024 | $8,362 | +3.5% |
| 2023 | $8,079 | +1.3% |
| 2022 | $7,977 | +1.6% |
Year Built: 1970
440 Leanora St
Residential
622 Leanora St.
Residential
587 Beach Plum Rd.
Residential
480 Mantoloking Rd
Residential
9 Nancy Dr
Residential