Property Sale
SaleMulti
$175,000
DeedBook 14029, Page 685
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,675 | +5.2% |
| 2024 | $4,444 | +3.5% |
| 2023 | $4,293 | +1.3% |
| 2022 | $4,239 | +1.6% |
Year Built: 1940
26 Beckert Dr.
Residential
93 Bayview Dr
Residential
114 Woodland Dr.
Residential
302 Church Rd.
Residential
12 Bayview Dr.
Residential