Property Sale
Sale
$175,000
DeedBook 4888, Page 141
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,208 | +5.2% |
| 2024 | $8,752 | +3.5% |
| 2023 | $8,456 | +1.3% |
| 2022 | $8,349 | +1.6% |
Year Built: 1970
435 Osborn Ave.
Residential
318 Lake Shore Dr
Residential
338 Church Rd
Residential
412 Cornell Dr.
Residential
748 Acorn Dr
Residential