Property Sale
Sale
$136,100
DeedBook 14354, Page 1200
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,794 | +5.2% |
| 2024 | $4,556 | +3.5% |
| 2023 | $4,402 | +1.3% |
| 2022 | $4,347 | +1.6% |
Year Built: 1960
47 E. Lagoona Dr.
Residential
479 Sylvan Dr
Residential
429 Mohawk Dr.
Residential
11 N. Raleigh Rd.
Residential
10 Ebb Tide Dr.
Residential