Property Sale
Sale
$675,000
DeedBook 14685, Page 38
Year Built: 1953
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,492 | +5.2% |
| 2024 | $11,875 | +13.1% |
| 2023 | $10,501 | +0.4% |
| 2022 | $10,455 | +4.5% |
Year Built: 1953
39 East Swordfish Way
Residential
61 Boatmans Road
Residential
3588 Route 35 N.B.
Residential
37 Kittiwake Avenue
Residential
127 Marshmallow Road
Residential