Property Sale
Sale
$29,776
DeedBook 4025, Page 9
Year Built: 1930
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,172 | +5.2% |
| 2024 | $3,966 | +14.0% |
| 2023 | $3,479 | +0.4% |
| 2022 | $3,464 | +4.5% |
Year Built: 1930
19 Grant Avenue
Residential
95 Keats Avenue
Residential
440 Buermann Avenue
Residential
61 Breton Harbors Drive
Residential
534 Morris Blvd
Residential