Property Built
Built
Year Built: 1934
Year Built: 1934
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,429 | +1.5% |
| 2024 | $10,273 | +2.2% |
| 2023 | $10,054 | +0.9% |
| 2022 | $9,963 | +2.6% |
Year Built: 1934
2 Elm St
Residential
118 Center Ave
Residential
123 Prospect St
Residential
20 Prospect St
Residential
9 Martin Pl
Residential