Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,831 | +3.0% |
| 2024 | $10,519 | +6.5% |
| 2023 | $9,878 | +0.8% |
| 2022 | $9,801 | +1.5% |
Year Built: 1900
471 Harrison St
Residential
567 Gregory Ave.
Residential
146 Burgess Pl.
Residential
89 Burgess Pl
Residential
47 Hammond Ave
Residential