Property Built
Built
Year Built: 1940
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,608 | +3.0% |
| 2024 | $12,244 | +6.5% |
| 2023 | $11,498 | +0.8% |
| 2022 | $11,409 | +1.5% |
Year Built: 1940
66 Eighth Ave
Residential
443 Gregory Ave.
Residential
34 Guenther Pl
Residential
419 Harrison St.
Residential
11 Beech St
Residential