Property Sale
Sale
$180,000
To:
Sq Ft2,241DeedBook 159, Page 184
To:
Year Built: 1936
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $17,576 | +3.0% |
| 2024 | $17,069 | +6.5% |
| 2023 | $16,029 | +0.8% |
| 2022 | $15,905 | +1.5% |
To:
Year Built: 1936
326 Pennington Ave.
Residential
160 Meade Avenue
Residential
314 High St
Residential
55 Tennyson Pl
Residential
299 High St.
Residential