Property Sale
Sale
$1,350,000
To:
Sq Ft3,656DeedBook 4925, Page 259
To:
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $28,045 | +3.0% |
| 2024 | $27,235 | +6.5% |
| 2023 | $25,576 | +0.8% |
| 2022 | $25,378 | +1.5% |
To:
Year Built: 1956
116 The Circle
Residential
76-82 Elmwood Ave.
Residential
32 Barry Pl
Residential
103 The Circle
Residential
144 Ridge Ave.
Residential