Property Sale
Sale
$675,000
To:
Sq Ft2,984DeedBook 4996, Page 231
To:
From:
To:
Year Built: 1900
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,972 | +3.9% |
| 2024 | $12,483 | +9.5% |
| 2023 | $11,396 | +7.2% |
| 2022 | $10,630 | +29.5% |
To:
From:
To:
Year Built: 1900
100-102 Warren St
Residential
329-331 Park Ave
Residential
69 Graham Ave
Residential
74 16th Ave
Residential
128-130 N 3rd St
Residential