Property Sale
Sale
$375,000
To:
Sq Ft1,137DeedBook 4984, Page 164
To:
Year Built: 1935
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,647 | +3.9% |
| 2024 | $4,472 | +9.5% |
| 2023 | $4,082 | +7.2% |
| 2022 | $3,808 | +0.0% |
To:
Year Built: 1935
107-109 Graham Ave
Residential
724 14th Avenue
Residential
150 Putnam Street
Residential
54 N York St
Residential
55 Manchester Ave
Residential