Property Sale
Sale
$295,000
To:
Sq Ft2,118DeedBook 3592, Page 15
To:
Year Built: 1920
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $13,191 | +3.9% |
| 2024 | $12,694 | +9.5% |
| 2023 | $11,588 | +7.2% |
| 2022 | $10,809 | +72.2% |
To:
Year Built: 1920
121-123 Manchester Ave
Residential
117 Dixon Ave
Residential
126 Wayne Ave
Residential
294-296 Paterson Ave
Residential
16 Hopper St
Residential