Property Sale
Sale
$67,000
To:
Sq Ft1,787DeedBook 164, Page 240
To:
Year Built: 1940
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,998 | +3.9% |
| 2024 | $8,659 | +9.5% |
| 2023 | $7,905 | +7.2% |
| 2022 | $7,373 | +4.7% |
To:
Year Built: 1940
102 Albion Ave
Residential
15-17 Burlington Ave
Residential
27 Sheridan Ave
Residential
9 Sherman Ave
Residential
121 Wayne Ave
Residential