Property Sale
Sale
$585,000
To:
Sq Ft2,747DeedBook 614, Page 15
To:
Year Built: 1983
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $18,783 | +4.0% |
| 2024 | $18,063 | +1.2% |
| 2023 | $17,842 | +0.4% |
| 2022 | $17,763 | +2.0% |
To:
Year Built: 1983
9 Lisa Lane
Residential
67 Howe Ave
Residential
110 Nellis Dr
Residential
16 Tall Oaks Dr
Residential
31 Stagg Rd
Residential