Property Built
Built
Year Built: 1956
Year Built: 1956
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $10,893 | +4.0% |
| 2024 | $10,475 | +1.2% |
| 2023 | $10,347 | +0.4% |
| 2022 | $10,301 | +4.6% |
Year Built: 1956
90 Mac Donald Dr
Residential
247 Valley Rd
Residential
127 Mac Donald Dr
Residential
63 Village Dr
Residential
118 Mac Donald Dr
Residential