Skip to content

57 Willowbrook Blvd(Unit C0411)Wayne, NJ 07470

Commercial

Last Sale Price
$374,296
Last Sale Date
Feb 6, 2007

Property Information

Block210
Lot9
QualifierC0411

Sq Footage---
Acreage1.07

Owner Mailing

Street---
City / State / ZIP---

Assessment

Land Value:$44,900
15%
Improvement Value:$255,100
85%
Total Assessment$300,000

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$17,838+4.0%
2024$17,154+1.2%
2023$16,944+0.4%
2022$16,869+2.0%
Property History

Property Sale

Sale
$374,296

To:

DeedBook 1474, Page 182