Property Sale
Sale
$449,000
To:
Sq Ft1,614DeedBook 2426, Page 182
To:
Year Built: 1960
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $12,909 | +4.0% |
| 2024 | $12,414 | +1.2% |
| 2023 | $12,262 | +0.4% |
| 2022 | $12,208 | +2.0% |
To:
Year Built: 1960
11 Dixon Place
Residential
34 Leslie Dr
Residential
52 Baldwin Terr
Residential
45 Atwood Place
Residential
32 Atwood Place
Residential