Property Sale
Sale
$370,000
Sq Ft1,055DeedBook 4720, Page 243Recorded6/10/2024
To:
Year Built: 1993
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $7,343 | +4.0% |
| 2024 | $7,062 | +5.0% |
| 2023 | $6,725 | +0.5% |
| 2022 | $6,694 | +2.1% |
To:
Year Built: 1993
1102 Brittany Dr
Residential
1002 Brittany Dr
Residential
1223 Brittany Dr
Residential
1007 Brittany Dr
Residential
402 Brittany Dr
Residential