Property Sale
Sale
$96,090
To:
Sq Ft716DeedBook 132, Page 588
To:
Year Built: 1993
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $5,726 | +4.0% |
| 2024 | $5,506 | +1.2% |
| 2023 | $5,439 | +0.4% |
| 2022 | $5,415 | +2.0% |
To:
Year Built: 1993
905 Burgundy Way
Residential
24 Parkside Court
Residential
37-1d Knox Terrace
Residential
Knox Terrace
Residential
1120-1a Valley Rd
Residential