Property Sale
Sale
$495,000
DeedBook 1002, Page 12
Year Built: 1959
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $8,645 | +4.1% |
| 2024 | $8,304 | +1.3% |
| 2023 | $8,199 | +0.5% |
| 2022 | $8,162 | +2.0% |
Year Built: 1959
9 Baywood Terr
Residential
100 Deerfield Rd
Residential
27 Lyncrest Terr
Residential
28 Sycamore Trail
Residential
23 Allwood Terr
Residential