Property Sale
Sale
$550,000
To:
Sq Ft2,692DeedBook 3504, Page 118
To:
Year Built: 1945
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $15,489 | +4.0% |
| 2024 | $14,895 | +1.2% |
| 2023 | $14,713 | +0.4% |
| 2022 | $14,648 | +2.0% |
To:
Year Built: 1945
26 Allwood Terr
Residential
642 Pines Lake Dr W
Residential
1179 Black Oak Ridge Rd
Residential
552 Pines Lake Dr
Residential
120 Iroquois Trail
Residential