Skip to content

1015 Lakeside Dr E

Highland Lakes, NJ 07422

Last Sale Date
Jan 15, 2025

Property Information

Block502
Lot8
Qualifier---
CountySussex
MunicipalityVernon Twp
Tax Map Page20H

Building Details

Building Class---
Description---
Dwellings1
Zoning---
Sq Footage---
Acreage0.16

Owner Mailing

Street
City / State / ZIP

Assessment

Land Value:$43,900
100%
Improvement Value:N/A
0%
Total Assessment$43,900

Tax History

YearProperty taxesChange
2025$1,106+6.9%
2024$1,035+15.5%
2023$896+2.2%
2022$876+32.9%
Property History

Property Sale

Sale
$0