Property Sale
Sale
$223,608
To:
Sq Ft2,620DeedBook 7245, Page 58822
To:
Year Built: 2002
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $9,005 | +0.2% |
| 2024 | $8,989 | -0.4% |
| 2023 | $9,027 | +1.8% |
| 2022 | $8,863 | +2.8% |
To:
Year Built: 2002
113 Azalea Lane
Residential
112 Azalea Lane
Residential
105 Peach Tree Lane
Residential
127 Peach Tree Lane
Residential
5 Spring Lane
Residential