Property Built
Built
Year Built: 1970
Year Built: 1970
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $4,119 | +0.2% |
| 2024 | $4,111 | -0.4% |
| 2023 | $4,129 | +1.8% |
| 2022 | $4,054 | +2.8% |
Year Built: 1970
205 Newark Avenue
Residential
206 Vermont Avenue
Residential
200 Vermont Avenue
Residential
302 Newark Avenue
Residential
109 Drexel Avenue
Residential