Property Sale
Sale
$0
Year Built: 1958
| Year | Property taxes | Change |
|---|---|---|
| 2025 | $11,332 | +3.4% |
| 2024 | $10,956 | +2.6% |
| 2023 | $10,674 | +0.7% |
| 2022 | $10,603 | +1.2% |
Year Built: 1958
35 Arlington Avenue
Residential
133 E Church Street
Residential
78 River Edge Road
Residential
42 John Place
Residential
9 Glenwood Drive South
Residential